EPCOS - TDK Electronics
型号:
B65981A0000R095
封装:
PQ 50 x 50
批次:
-
描述:
FERRITE CORE PQ 8.2UH N95 2PCS
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$28.025
$28.025
10
$25.0724
$250.724
25
$19.76304
$494.076
50
$19.17309
$958.6545
100
$16.81329
$1681.329
250
$15.5154
$3878.85
500
$14.866455
$7433.2275
请发送询价,我们将立即回复。

| Inductance Factor (Al) | 8.2 µH |
| Effective Area (Ae) mm² | 330 |
| Tolerance | -20%, +30% |
| Material | N95 |
| Core Type | PQ |
| Product Status | Active |
| Effective Length (le) mm | 113 |
| Supplier Device Package | PQ 50 x 50 |
| Series | PQ50/50 |
| Effective Permeability (µe) | 2230 |
| Effective Magnetic Volume (Ve) mm³ | 37270 |
| Length | 1.969" (50.00mm) |
| Gap | Ungapped |
| Mfr | EPCOS - TDK Electronics |
| Height | 0.984" (25.00mm) |
| Package | Box |
| Minimum Core Cross Section (Amin) mm² | 290 |
| Width | 1.260" (32.00mm) |
| Finish | Uncoated |
| Diameter | - |
| Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹ | 0.342 |