EPCOS - TDK Electronics
型号:
B72240L0681K102
封装:
-
批次:
-
描述:
VARISTOR 680VRMS 40MM W/STR TABS
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$15.2285
$15.2285
10
$14.00015
$140.0015
25
$13.4197
$335.4925
100
$11.8237
$1182.37
250
$11.24344
$2810.86
500
$10.518039
$5259.0195
请发送询价,我们将立即回复。

| Varistor Voltage (Min) | 990 V |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Varistor Voltage (Typ) | 1.1 kV |
| Varistor Voltage (Max) | 1.21 kV |
| Series | HighE |
| Package / Case | Square 37.5mm, Tabs |
| Energy | 1100J |
| Maximum AC Volts | 680 V |
| Mfr | EPCOS - TDK Electronics |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |
| Maximum DC Volts | 895 V |
| Current - Surge | 40 kA |
| Base Product Number | B72240L |