B72250L0251K100
EPCOS - TDK Electronics
型号:
B72250L0251K100
描述:
VARISTOR 390V 75KA DISC 57MM
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Varistor Voltage (Min) 351 V
Capacitance @ Frequency 5600 pF @ 1 kHz
Mounting Type Bolt Mount
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 390 V
Varistor Voltage (Max) 429 V
Series HighE, LS50
Package / Case Disc 57mm
Energy 800J
Maximum AC Volts 250 V
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Package Bulk
Maximum DC Volts 320 V