EPCOS - TDK Electronics
型号:
B72280B0381K001
封装:
-
批次:
-
描述:
VARISTOR 620V 100KA ENCASED DISC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$109.9245
$109.9245
10
$104.7261
$1047.261
25
$102.49816
$2562.454
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Varistor Voltage (Min) | 558 V |
| Capacitance @ Frequency | 9000 pF @ 1 kHz |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Varistor Voltage (Typ) | 620 V |
| Varistor Voltage (Max) | 682 V |
| Series | HighE |
| Package / Case | Encased Disc |
| Energy | 2000J |
| Maximum AC Volts | 385 V |
| Mfr | EPCOS - TDK Electronics |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |
| Maximum DC Volts | 505 V |
| Current - Surge | 100 kA |
| Base Product Number | B72280B |