EPCOS - TDK Electronics
型号:
B72530V0400K062
封装:
-
批次:
-
描述:
VARISTOR 68V 250A 1210
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.6935
$0.6935
10
$0.6118
$6.118
25
$0.57456
$14.364
100
$0.469015
$46.9015
250
$0.435632
$108.908
500
$0.370747
$185.3735
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | - |
| Varistor Voltage (Min) | 61.2 V |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCV |
| Product Status | Obsolete |
| Varistor Voltage (Typ) | 68 V |
| Varistor Voltage (Max) | 74.8 V |
| Series | - |
| Package / Case | 1210 (3225 Metric) |
| Energy | 2.3J |
| Maximum AC Volts | 40 V |
| Mfr | EPCOS - TDK Electronics |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Maximum DC Volts | 56 V |
| Current - Surge | 250 A |