EPCOS - TDK Electronics
型号:
B72580V0600K062
封装:
-
批次:
-
描述:
VARISTOR 100V 400A 1812
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Varistor Voltage (Min) | 90 V |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCV |
| Product Status | Obsolete |
| Varistor Voltage (Typ) | 100 V |
| Varistor Voltage (Max) | 110 V |
| Series | - |
| Package / Case | 1812 (4532 Metric) |
| Energy | 5.8J |
| Maximum AC Volts | 60 V |
| Mfr | EPCOS - TDK Electronics |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Maximum DC Volts | 85 V |
| Current - Surge | 400 A |