EPCOS - TDK Electronics
型号:
B78108S1125J000
封装:
-
批次:
-
描述:
FIXED IND 1.2MH 115MA 17.5OHM TH
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.38
$0.38
10
$0.342
$3.42
25
$0.29906
$7.4765
50
$0.25612
$12.806
100
$0.23484
$23.484
250
$0.213484
$53.371
500
$0.200678
$100.339
1000
$0.15371
$153.71
2500
$0.14517
$362.925
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Current - Saturation (Isat) | - |
| Inductance Frequency - Test | 252 kHz |
| Q @ Freq | 50 @ 252kHz |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±5% |
| Current Rating (Amps) | 115 mA |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 17.5Ohm Max |
| Series | BC |
| Inductance | 1.2 mH |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Package / Case | Axial |
| Frequency - Self Resonant | 1.3MHz |
| Mfr | EPCOS - TDK Electronics |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Ferrite |