B78148E1101M000
EPCOS - TDK Electronics
型号:
B78148E1101M000
描述:
FIXED IND 100NH 7.3A 15 MOHM TH
库存 : 5997
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 17A
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq 50 @ 7.96MHz
Height - Seated (Max) 0.453" (11.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 7.3 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.157" Dia (4.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 15mOhm Max
Series BC+
Inductance 100 nH
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case Radial
Frequency - Self Resonant 700MHz