EPCOS - TDK Electronics
型号:
B81123C1103M000
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP FILM 10000PF 20% 500VAC RAD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.166
$2.166
10
$1.7518
$17.518
50
$1.52874
$76.437
100
$1.337695
$133.7695
500
$1.019217
$509.6085
1000
$0.891812
$891.812
2500
$0.859968
$2149.92
5000
$0.828115
$4140.575
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 110°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | Automotive; EMI, RFI Suppression |
| Height - Seated (Max) | 0.728" (18.50mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Termination | PC Pins |
| Lead Spacing | 0.886" (22.50mm) |
| Size / Dimension | 1.043" L x 0.413" W (26.50mm x 10.50mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | AEC-Q200, Y1 |
| Series | B81123* - Y1 |
| Voltage Rating - DC | - |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 500V |
| Mfr | EPCOS - TDK Electronics |
| Capacitance | 10000 pF |
| Features | 85C/85% Humidity |
| Package | Bulk |