EPCOS - TDK Electronics
型号:
B82144B1225J000
封装:
-
批次:
-
描述:
FIXED IND 2.2MH 180MA 9.5 OHM TH
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.5985
$0.5985
10
$0.5244
$5.244
25
$0.48678
$12.1695
50
$0.41192
$20.596
100
$0.37449
$37.449
250
$0.351994
$87.9985
500
$0.314526
$157.263
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Current - Saturation (Isat) | - |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
| Q @ Freq | 60 @ 252kHz |
| Height - Seated (Max) | 0.571" (14.50mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Current Rating (Amps) | 180 mA |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.256" Dia (6.50mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 9.5Ohm Max |
| Series | LBC |
| Inductance | 2.2 mH |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Package / Case | Radial, Vertical Cylinder |
| Frequency - Self Resonant | 1.5MHz |
| Mfr | EPCOS - TDK Electronics |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Ferrite |