B82422H1393K000
EPCOS - TDK Electronics
型号:
B82422H1393K000
描述:
FIXED IND 39UH SMD
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Current - Saturation (Isat) -
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.094" (2.40mm)
Tolerance ±10%
Shielding Unshielded
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) -
Series SIMID
Inductance 39 µH