EPCOS - TDK Electronics
型号:
B82462A4103M000
封装:
-
批次:
-
描述:
FIXED IND 10UH 1.15A 140MOHM SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.444
$1.444
10
$1.3414
$13.414
25
$1.23804
$30.951
50
$1.0317
$51.585
100
$0.96976
$96.976
250
$0.866552
$216.638
500
$0.742767
$371.3835
1000
$0.66024
$660.24
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C |
| Current - Saturation (Isat) | 1.8A |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.118" (3.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 1.15 A |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | AEC-Q200 |
| DC Resistance (DCR) | 140mOhm Max |
| Series | B82462-A4 |
| Inductance | 10 µH |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | 32MHz |
| Mfr | EPCOS - TDK Electronics |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Ferrite |