B82477G4333M000
EPCOS - TDK Electronics
型号:
B82477G4333M000
描述:
FIXED IND 33UH 3A 53 MOHM SMD
库存 : 9567
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 3.5A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.315" (8.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 3 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.504" L x 0.504" W (12.80mm x 12.80mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 53mOhm Max
Series B82477G4
Inductance 33 µH