EPCOS - TDK Electronics
型号:
B82559B2152A027
封装:
-
批次:
-
描述:
FIXED IND 1.5UH 52.5A 0.46 MOHM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$7.7805
$7.7805
10
$7.0737
$70.737
25
$6.36652
$159.163
50
$5.09314
$254.657
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C |
| Current - Saturation (Isat) | 67A |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.482" (12.25mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Current Rating (Amps) | 52.5 A |
| Shielding | Shielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 1.094" L x 1.016" W (27.80mm x 25.80mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | AEC-Q200 |
| DC Resistance (DCR) | 0.46mOhm |
| Series | ERU27 - Flat Wire Inductor |
| Inductance | 1.5 µH |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | EPCOS - TDK Electronics |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Ferrite |