EPCOS - TDK Electronics
型号:
B82559B5332A016
封装:
-
批次:
-
描述:
FIXED IND 3.3UH 25A 2.2 MOHM SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.586
$5.586
10
$5.07585
$50.7585
25
$4.56836
$114.209
50
$3.65446
$182.723
100
$3.45154
$345.154
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C |
| Current - Saturation (Isat) | 30.9A |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.407" (10.35mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Current Rating (Amps) | 25 A |
| Shielding | Shielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.681" L x 0.650" W (17.30mm x 16.50mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | AEC-Q200 |
| DC Resistance (DCR) | 2.2mOhm |
| Series | ERU16 - Flat Wire Inductor |
| Inductance | 3.3 µH |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Package / Case | Nonstandard, 3 Lead |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | EPCOS - TDK Electronics |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Ferrite |