EPCOS - TDK Electronics
型号:
B82615B2502M001
封装:
-
批次:
-
描述:
CMC 1MH 5A 2LN TH PFC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$9.975
$9.975
10
$8.8635
$88.635
25
$8.19888
$204.972
40
$7.0908
$283.632
80
$6.869212
$549.53696
240
$6.647625
$1595.43
480
$6.426018
$3084.48864
960
$5.894218
$5658.44928
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 150mOhm (Typ) |
| Approval Agency | - |
| Size / Dimension | 1.732" L x 1.669" W (44.00mm x 42.40mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Height (Max) | 1.181" (30.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | B82615 |
| Voltage Rating - DC | 350V |
| Package / Case | Horizontal, 4 PC Pin |
| Number of Lines | 2 |
| Current Rating (Max) | 5A |
| Voltage Rating - AC | 250V |
| Mfr | EPCOS - TDK Electronics |
| Features | PFC |
| Filter Type | Power Line |
| Package | Tray |
| Inductance @ Frequency | 1 mH @ 100 kHz |