B82720S2301N040
EPCOS - TDK Electronics
型号:
B82720S2301N040
描述:
CMC 12MH 300MA 2LN SMD
库存 : 4140
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 1.1Ohm (Typ)
Approval Agency -
Size / Dimension 0.571" L x 0.524" W (14.50mm x 13.30mm)
Mounting Type Surface Mount
Height (Max) 0.421" (10.70mm)
Product Status Active
Ratings -
Series B82720
Voltage Rating - DC -
Package / Case Horizontal, 8 Gull Wing
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 300mA
Voltage Rating - AC 250V
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Features -
Filter Type Power Line
Package Tape & Reel (TR)
Inductance @ Frequency 12 mH @ 10 kHz