EPCOS - TDK Electronics
型号:
B82726S2203A020
封装:
-
批次:
-
描述:
CMC 1.6MH 20A 2LN TH
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$12.3785
$12.3785
10
$10.9649
$109.649
25
$10.61074
$265.2685
40
$10.25715
$410.286
91
$9.903494
$901.217954
273
$9.408306
$2568.467538
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 4.5mOhm (Typ) |
| Approval Agency | - |
| Size / Dimension | 1.969" L x 0.906" W (50.00mm x 23.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Height (Max) | 1.929" (49.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | B82726 |
| Voltage Rating - DC | - |
| Package / Case | Vertical, 4 PC Pin |
| Number of Lines | 2 |
| Current Rating (Max) | 20A |
| Voltage Rating - AC | 250V |
| Mfr | EPCOS - TDK Electronics |
| Features | - |
| Filter Type | Power Line |
| Package | Tray |
| Inductance @ Frequency | 1.6 mH @ 10 kHz |