B82731M2132A030
EPCOS - TDK Electronics
型号:
B82731M2132A030
描述:
CMC 6.8MH 1.3A 2LN TH
库存 : 8825
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 280mOhm (Typ)
Approval Agency ENEC, UR, VDE
Size / Dimension 0.827" L x 0.591" W (21.00mm x 15.00mm)
Mounting Type Through Hole
Height (Max) 0.807" (20.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Series B82731
Voltage Rating - DC -
Package / Case Vertical, 4 PC Pin
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 1.3A
Voltage Rating - AC 250V
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Features -
Filter Type Power Line
Package Tray
Inductance @ Frequency 6.8 mH @ 10 kHz