EPCOS - TDK Electronics
型号:
B82748S6623N30
封装:
-
批次:
-
描述:
CMC 1.1MH 62A 3LN TH
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$37.4775
$37.4775
18
$35.604414
$640.879452
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 1.6mOhm (Typ) |
| Approval Agency | - |
| Size / Dimension | 3.858" Dia (98.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Height (Max) | 2.126" (54.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | B82748 |
| Voltage Rating - DC | - |
| Package / Case | Horizontal, 6 PC Pin |
| Number of Lines | 3 |
| Current Rating (Max) | 62A |
| Voltage Rating - AC | 690/400V |
| Mfr | EPCOS - TDK Electronics |
| Features | - |
| Filter Type | Power Line |
| Package | Tray |
| Inductance @ Frequency | 1.1 mH @ 10 kHz |