EPCOS - TDK Electronics
型号:
B82792C0685N365
封装:
-
批次:
-
描述:
CMC 6.8MH 600MA 2LN SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.731
$4.731
10
$4.3339
$43.339
25
$3.93984
$98.496
50
$3.30961
$165.4805
100
$2.836795
$283.6795
250
$2.679152
$669.788
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 500mOhm (Typ) |
| Approval Agency | - |
| Size / Dimension | 0.453" L x 0.413" W (11.50mm x 10.50mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Height (Max) | 0.287" (7.30mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | B82792 |
| Voltage Rating - DC | 80V |
| Package / Case | Horizontal, 8 Gull Wing |
| Number of Lines | 2 |
| Current Rating (Max) | 600mA |
| Voltage Rating - AC | 42V |
| Mfr | EPCOS - TDK Electronics |
| Features | - |
| Filter Type | Signal Line |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Inductance @ Frequency | 6.8 mH @ 10 kHz |