EPCOS - TDK Electronics
型号:
B82801A1185A150
封装:
-
批次:
-
描述:
CURR SENSE XFMR 1:150 SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.6195
$3.6195
10
$3.3155
$33.155
25
$3.01416
$75.354
50
$2.53194
$126.597
100
$2.170275
$217.0275
250
$2.04972
$512.43
请发送询价,我们将立即回复。

| Frequency Range | 50kHz ~ 1MHz |
| Current Ratio | - |
| Termination Style | J Lead |
| Height - Seated (Max) | 0.138" (3.50mm) |
| Size / Dimension | 0.185" L x 0.138" W (4.70mm x 3.50mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 2.5mOhm Primary, 21Ohm Secondary |
| Series | B82801A |
| Inductance | 1.84 mH |
| Type | Invasive |
| Mfr | EPCOS - TDK Electronics |
| Turns Ratio - Primary:Secondary | 1:150 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| ET (Volt-Time) | 43.2VµS |