B82801A1185A150
EPCOS - TDK Electronics
型号:
B82801A1185A150
描述:
CURR SENSE XFMR 1:150 SMD
库存 : 319
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Frequency Range 50kHz ~ 1MHz
Current Ratio -
Termination Style J Lead
Height - Seated (Max) 0.138" (3.50mm)
Size / Dimension 0.185" L x 0.138" W (4.70mm x 3.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
DC Resistance (DCR) 2.5mOhm Primary, 21Ohm Secondary
Series B82801A
Inductance 1.84 mH
Type Invasive
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Turns Ratio - Primary:Secondary 1:150
Package Tape & Reel (TR)
ET (Volt-Time) 43.2VµS