B82801B0504A050
EPCOS - TDK Electronics
型号:
B82801B0504A050
描述:
CURR SENSE XFMR 1:50 SMD
库存 : 7868
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Frequency Range 50kHz ~ 1MHz
Current Ratio -
Termination Style Gull Wing
Height - Seated (Max) 0.200" (5.08mm)
Size / Dimension 0.280" L x 0.320" W (7.11mm x 8.13mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Weight 0.014 oz (0.4 g)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 0.8mOhm Primary, 1.5Ohm Secondary
Series B82801B
Inductance 500 µH