B84143K0250S081
EPCOS - TDK Electronics
型号:
B84143K0250S081
描述:
LINE FILTER 250A CHASSIS MOUNT
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 100°C
Applications General Purpose
Configuration Two Stage
Frequency - Operating 50/60Hz
Termination Style Terminal Post
Approval Agency cUR, UR
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Series B84143K
Inductance -
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Filter Type Three Phase (Delta)
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) 760 V
Package Box
Voltage - Rated AC (Phase to Phase) 440 V
Voltage - Rated AC 760V, 440V
Current 250 A