B84742A0055R190
EPCOS - TDK Electronics
型号:
B84742A0055R190
描述:
LINE FLTR 1KVDC 500VAC 55A CHASS
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 100°C
Applications Photovoltaic Inverter
Configuration Single Stage
Frequency - Operating 50/60Hz
Termination Style Terminal Block
Approval Agency -
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Series B84742
Inductance -
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Filter Type Single Phase
Package Box
Voltage - Rated AC 500V
Current 55 A
Voltage - Rated DC 1000V (1kV)