B85121A2105A750
EPCOS - TDK Electronics
型号:
B85121A2105A750
描述:
CAP FEEDTHRU 1UF 20% 600V AXIAL
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Insertion Loss 85dB @ 100MHz
DC Resistance (DCR) (Max) -
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 600V
Thread Size M6
Temperature Coefficient -
Size / Dimension 1.181" Dia x 2.165" L (30.00mm x 55.00mm)
Height (Max) -
Product Status Obsolete
Ratings -
Series B85121
Package / Case Axial - Threaded Terminals
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Capacitance 1 µF
Package Tray
Current 75 A