首页 / 胶带 / BA SERIES-2.75" X 36YD
minImg
BA SERIES-2.75" X 36YD
TapeCase
型号:
BA SERIES-2.75" X 36YD
品牌:
TapeCase
描述:
TAPE FILM AMBER 2 3/4"X36YDS
库存 : 60
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 3
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Storage/Refrigeration Temperature -
Usage Laminating
Thickness - Adhesive -
Color Amber
Backing, Carrier Polyimide
Product Status Active
Thickness - Backing, Carrier 0.0010" (1.0 mils, 0.025mm)
Thickness -
Series BA
Length 108' (32.9m) 36 yds
Shelf Life Start -
Mfr TapeCase
Temperature Range -
Package Tape & Reel (TR)
Shelf Life -
Tape Type Film
Adhesive Acrylic
Width 2.75" (69.85mm) 2 3/4"