首页 / 断路器 / BA2-B0-20-620-132-D
minImg
BA2-B0-20-620-132-D
Carling Technologies
型号:
BA2-B0-20-620-132-D
描述:
CIRCUIT BREAKER
用户指南
Actuator Type Lever
Approval Agency CCC, CSA, UL, VDE
Current Rating (Amps) 20A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series B
Voltage Rating - DC 80 V
Voltage Rating - AC 250 V