BACC63BP18H31S6
Cinch Connectivity Solutions
型号:
BACC63BP18H31S6
描述:
CONN PLUG FMALE 31POS GOLD CRIMP
库存 : 20
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Cable Opening 0.865" (21.97mm)
Product Status Active
Shell Finish Anodized
Shell Size - Insert 18-31
Connector Type Plug, Female Sockets
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Features Coupling Nut, Self Locking
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C