BACC63BP20H28PN
Cinch Connectivity Solutions
型号:
BACC63BP20H28PN
描述:
CONN PLUG MALE 28POS GOLD CRIMP
用户指南
Cable Opening 0.986" (25.04mm)
Product Status Active
Shell Finish Anodized
Shell Size - Insert 20-28
Connector Type Plug, Male Pins
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Features Coupling Nut, Self Locking
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C