BACC63BV14B12P6
Cinch Connectivity Solutions
型号:
BACC63BV14B12P6
描述:
CONN RCPT MALE 12POS GOLD CRIMP
用户指南
Cable Opening 0.609" (15.47mm)
Product Status Active
Shell Finish -
Shell Size - Insert 14-12
Connector Type Receptacle, Male Pins
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Features -
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C