BACC63BV14H15S7
Cinch Connectivity Solutions
型号:
BACC63BV14H15S7
描述:
CONN RCPT FMALE 15POS GOLD CRIMP
用户指南
Cable Opening 0.609" (15.47mm)
Product Status Active
Shell Finish Anodized
Shell Size - Insert 14-15
Connector Type Receptacle, Female Sockets
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Features -
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C