BACC63BV16F10P6
Cinch Connectivity Solutions
型号:
BACC63BV16F10P6
描述:
CONN RCPT MALE 10POS GOLD CRIMP
库存 : 79
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Cable Opening 0.758" (19.25mm)
Product Status Active
Shell Finish Cadmium over Nickel
Shell Size - Insert 16-10
Connector Type Receptacle, Male Pins
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Features -
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C