BACC63BV16F24PN
Cinch Connectivity Solutions
型号:
BACC63BV16F24PN
描述:
CONN RCPT MALE 24POS GOLD CRIMP
用户指南
Cable Opening 0.758" (19.25mm)
Product Status Active
Shell Finish Cadmium over Nickel
Shell Size - Insert 16-24
Connector Type Receptacle, Male Pins
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Features -
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C