BACC63BV22B55S8
Cinch Connectivity Solutions
型号:
BACC63BV22B55S8
描述:
CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP
用户指南
Cable Opening 1.106" (28.09mm)
Product Status Active
Shell Finish -
Shell Size - Insert 22-55
Connector Type Receptacle, Female Sockets
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Features -
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C