BACC63CC18-14S6
Cinch Connectivity Solutions
型号:
BACC63CC18-14S6
描述:
CONN RCPT FMALE 14POS GOLD CRIMP
用户指南
Cable Opening 0.865" (21.97mm)
Product Status Active
Shell Finish Cadmium over Nickel
Shell Size - Insert 18-14
Connector Type Receptacle, Female Sockets
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Features -
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C