NXP USA Inc.
型号:
BAP70-05,215
品牌:
封装:
SOT-23 (TO-236AB)
批次:
-
描述:
RF DIODE PIN 50V 250MW TO236AB
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.57
$0.57
10
$0.4883
$4.883
25
$0.456
$11.4
100
$0.3648
$36.48
250
$0.33877
$84.6925
500
$0.286653
$143.3265
1000
$0.221512
$221.512
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Voltage - Peak Reverse (Max) | 50V |
| Capacitance @ Vr, F | 0.3pF @ 20V, 1MHz |
| Diode Type | PIN - 1 Pair Common Cathode |
| Current - Max | 100 mA |
| Product Status | Active |
| Resistance @ If, F | 1.9Ohm @ 100mA, 100MHz |
| Supplier Device Package | SOT-23 (TO-236AB) |
| Power Dissipation (Max) | 250 mW |
| Series | - |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Mfr | NXP USA Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | BAP70 |