Nexperia USA Inc.
型号:
BAS45AL,115
封装:
LLDS; MiniMelf
批次:
-
描述:
DIODE GEN PURP 125V 250MA LLDS
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.4085
$0.4085
10
$0.3097
$3.097
100
$0.19285
$19.285
500
$0.131974
$65.987
1000
$0.101517
$101.517
请发送询价,我们将立即回复。

| Speed | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Reverse Recovery Time (trr) | 1.5 µs |
| Capacitance @ Vr, F | 4pF @ 0V, 1MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | LLDS; MiniMelf |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 1 nA @ 125 V |
| Series | - |
| Package / Case | DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80 |
| Technology | Standard |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1 V @ 100 mA |
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 125 V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Average Rectified (Io) | 250mA |
| Operating Temperature - Junction | 175°C (Max) |
| Base Product Number | BAS45 |