BAS70-04HE3-TP
Micro Commercial Co
型号:
BAS70-04HE3-TP
封装:
SOT-23
描述:
0.07A SCHOTTKY BARRIER RECTIFIER
库存 : 6000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Speed Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Reverse Recovery Time (trr) 5 ns
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SOT-23
Current - Reverse Leakage @ Vr 200 nA @ 70 V
Series Automotive, AEC-Q101
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Technology Schottky
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 15 mA
Diode Configuration 1 Pair Series Connection
Mfr Micro Commercial Co
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 70 V
Package Tape & Reel (TR)
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 70mA
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 125°C