STMicroelectronics
型号:
BAS70-04WFILM
封装:
SOT-323
批次:
-
描述:
DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT323
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.361
$0.361
10
$0.25365
$2.5365
100
$0.12768
$12.768
500
$0.113183
$56.5915
1000
$0.088084
$88.084
请发送询价,我们将立即回复。

| Speed | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-323 |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 10 µA @ 70 V |
| Series | - |
| Package / Case | SC-70, SOT-323 |
| Technology | Schottky |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1 V @ 15 mA |
| Diode Configuration | 1 Pair Series Connection |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 70 V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Average Rectified (Io) (per Diode) | 70mA (DC) |
| Operating Temperature - Junction | 150°C (Max) |
| Base Product Number | BAS70 |