Nexperia USA Inc.
型号:
BAT46LS-QYL
封装:
DFN1006BD-2
批次:
-
描述:
SMALL SIGNAL BIPOLAR IN DFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.3135
$0.3135
10
$0.2166
$2.166
100
$0.105545
$10.5545
500
$0.088027
$44.0135
1000
$0.06117
$61.17
2000
$0.05301
$106.02
5000
$0.049172
$245.86
请发送询价,我们将立即回复。

| Speed | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Reverse Recovery Time (trr) | 3 ns |
| Capacitance @ Vr, F | 25pF @ 0V, 1MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | DFN1006BD-2 |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 9 µA @ 100 V |
| Series | Automotive, AEC-Q101 |
| Package / Case | SOD-882 |
| Technology | Schottky |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.35 V @ 250 mA |
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 100 V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Average Rectified (Io) | 250mA |
| Operating Temperature - Junction | 150°C |
| Base Product Number | BAT46 |