Diodes Incorporated
型号:
BAT54A-7-F
封装:
SOT-23-3
批次:
-
描述:
DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V SOT23-3
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.1805
$0.1805
10
$0.1672
$1.672
100
$0.0912
$9.12
500
$0.056145
$28.0725
1000
$0.038285
$38.285
请发送询价,我们将立即回复。

| Speed | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Reverse Recovery Time (trr) | 5 ns |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-3 |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 2 µA @ 25 V |
| Series | - |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Technology | Schottky |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 800 mV @ 100 mA |
| Diode Configuration | 1 Pair Common Anode |
| Mfr | Diodes Incorporated |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 30 V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Average Rectified (Io) (per Diode) | 200mA (DC) |
| Operating Temperature - Junction | -65°C ~ 150°C |
| Base Product Number | BAT54 |