Nexperia USA Inc.
型号:
BAV199W,115
封装:
SOT-323
批次:
-
描述:
DIODE ARRAY GP 75V 110MA SOT323
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.3515
$0.3515
10
$0.285
$2.85
100
$0.150955
$15.0955
500
$0.099313
$49.6565
1000
$0.067526
$67.526
请发送询价,我们将立即回复。

| Speed | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Reverse Recovery Time (trr) | 3 µs |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-323 |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 5 nA @ 75 V |
| Series | - |
| Package / Case | SC-70, SOT-323 |
| Technology | Standard |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.1 V @ 50 mA |
| Diode Configuration | 1 Pair Series Connection |
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 75 V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Average Rectified (Io) (per Diode) | 110mA (DC) |
| Operating Temperature - Junction | 150°C (Max) |
| Base Product Number | BAV199 |