NXP USA Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.3895
$0.3895
10
$0.32965
$3.2965
100
$0.246335
$24.6335
500
$0.193572
$96.786
1000
$0.149578
$149.578
请发送询价,我们将立即回复。

| Q @ Vr, F | - |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C (TJ) |
| Voltage - Peak Reverse (Max) | 30 V |
| Capacitance Ratio | 15 |
| Capacitance @ Vr, F | 2.75pF @ 28V, 1MHz |
| Diode Type | Single |
| Capacitance Ratio Condition | C1/C28 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOD-323 |
| Series | - |
| Package / Case | SC-76, SOD-323 |
| Mfr | NXP USA Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | BB170 |