首页 / / BC-ATP-091208
minImg
BC-ATP-091208
Boxco
型号:
BC-ATP-091208
品牌:
Boxco
描述:
BOX ABS CLEAR 4.724"L X 3.543"W
库存 : 3
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Area (L x W) 16.7in² (108cm²)
Color Light Gray, Clear Cover
Material Plastic, ABS Body, Polycarbonate Cover
Size / Dimension 4.724" L x 3.543" W (120.00mm x 90.00mm)
Material Flammability Rating UL94 HB
Product Status Active
Ratings IP66, IP67, NEMA 4X,6
Thickness 0.126" (3.20mm)
Design Hinged Door, Stainless Steel Latch
Series P
Container Type Box
Mfr Boxco
Features Hinged, Latches, Lockable, Sealing Gasket
Height 3.346" (85.00mm)