首页 / / BC-ATS-082508
minImg
BC-ATS-082508
Boxco
型号:
BC-ATS-082508
品牌:
Boxco
描述:
BOX ABS CLEAR 9.843"L X 3.150"W
库存 : 5
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Area (L x W) 31.0in² (200cm²)
Color Light Gray, Clear Cover
Material Plastic, ABS Body, Polycarbonate Cover
Size / Dimension 9.843" L x 3.150" W (250.00mm x 80.00mm)
Material Flammability Rating UL94 HB
Product Status Active
Ratings IP66, IP67, NEMA 4X,6, UL 508A
Thickness -
Design Lift-Off Screw Cover
Series S
Container Type Box
Mfr Boxco
Features Sealing Gasket, Wall Mount
Height 3.346" (85.00mm)