首页 / / BC-CGS-081605
minImg
BC-CGS-081605
Boxco
型号:
BC-CGS-081605
品牌:
Boxco
描述:
BOX PC GRAY 6.299"L X 3.150"W
库存 : 3
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Area (L x W) 19.8in² (128cm²)
Color Light Gray
Material Plastic, Polycarbonate/Fiberglass
Size / Dimension 6.299" L x 3.150" W (160.00mm x 80.00mm)
Material Flammability Rating UL94 5VA, UL94 V-0, UL94 HB
Product Status Active
Ratings IP66, IP67, NEMA 4X,6, UL 508A
Thickness -
Design Lift-Off Screw Cover
Series S
Container Type Box
Mfr Boxco
Features Flame Retardant, Sealing Gasket, Wall Mount
Height 2.165" (55.00mm)