首页 / / BC-CTP-112607
minImg
BC-CTP-112607
Boxco
型号:
BC-CTP-112607
品牌:
Boxco
描述:
BOX PC CLEAR 10.236"L X 4.331"W
库存 : 5
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Area (L x W) 44.3in² (286cm²)
Color Light Gray, Clear Cover
Material Plastic, Polycarbonate/Fiberglass
Size / Dimension 10.236" L x 4.331" W (260.00mm x 110.00mm)
Material Flammability Rating UL94 5VA, UL94 V-0, UL94 HB
Product Status Active
Ratings IP66, IP67, NEMA 4X,6, UL 508A
Thickness 0.126" (3.20mm)
Design Hinged Door, Stainless Steel Latch
Series P
Container Type Box
Mfr Boxco
Features Flame Retardant, Hinged, Latches, Lockable, Sealing Gasket
Height 2.953" (75.00mm)