Qualcomm
型号:
BC41B143A06-IXB-E4
品牌:
封装:
47-WLCSP (3.75x3.95)
批次:
-
数据手册:
-
描述:
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 47CSP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.4795
$2.4795
10
$2.1242
$21.242
25
$1.99044
$49.761
100
$1.79721
$179.721
250
$1.752674
$438.1685
请发送询价,我们将立即回复。

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Transmitting | - |
| Serial Interfaces | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| RF Family/Standard | Bluetooth |
| Product Status | Obsolete |
| Power - Output | 6dBm |
| Supplier Device Package | 47-WLCSP (3.75x3.95) |
| Series | BlueCore® |
| Sensitivity | - |
| Type | TxRx + MCU |
| Package / Case | 47-WFBGA, WLCSP |
| Memory Size | 4MB ROM, 48kB RAM |
| Current - Receiving | - |
| Voltage - Supply | 2.2V ~ 4.2V |
| Modulation | - |
| Mfr | Qualcomm |
| Data Rate (Max) | 3Mbps |
| Frequency | 2.4GHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Protocol | Bluetooth v2.0 +EDR |