Qualcomm
型号:
BC51E129B14-IYH-E4
品牌:
封装:
67-WLCSP (4.12x4.04)
批次:
-
数据手册:
-
描述:
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 67WLCSP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.268
$3.268
10
$2.7987
$27.987
25
$2.62276
$65.569
100
$2.368445
$236.8445
250
$2.309716
$577.429
请发送询价,我们将立即回复。

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Current - Transmitting | - |
| Serial Interfaces | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| RF Family/Standard | Bluetooth |
| Product Status | Obsolete |
| Power - Output | 6dBm |
| Supplier Device Package | 67-WLCSP (4.12x4.04) |
| Series | BlueCore® |
| Sensitivity | - |
| Type | TxRx + MCU |
| Package / Case | 67-WFBGA, WLCSP |
| Memory Size | 48kB RAM |
| Current - Receiving | - |
| Voltage - Supply | 1.8V ~ 3.6V |
| Modulation | - |
| Mfr | Qualcomm |
| Data Rate (Max) | 3Mbps |
| Frequency | 2.4GHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Protocol | Bluetooth v2.1 +EDR, Class 2 and 3 |